Diğer
Davet Yazısı
Sponsorluk
Genel Bilgiler
English
Karekod

Davet Yazısı

Saygıdeğer Meslektaşlarım,

Türk Fizyolojik Bilimler Derneği, kuruluşundan günümüze kadar ulusal ve uluslararası düzeyde fizyolojik bilimler alanında çalışan bilim insanlarını bir araya getirerek özellikle genç bilim insanlarının kendilerini geliştirebilecekleri bir platform oluşturma bilinci ile kongreler düzenlemektedir. Bu yılki 49. Ulusal Fizyoloji Kongresi, 6-9 Kasım 2024 tarihleri arasında, Palm Wings Ephesus Hotel Kongre Merkezi’nde yapılacaktır.

Kongremizde poster, sözlü bildiriler, panel ve sempozyum sunumları ve yurt dışından davetli konuşmacılar yer alacaktır. Kongrede yer almasını istediğiniz bilim insanlarını ve organize etmeyi düşündüğünüz panel ve sempozyum konularını kongre düzenleme kuruluna iletebilirsiniz. Geleneksel en iyi poster, sözlü sunum ve genç araştırıcı ödülleri bu yıl da sahiplerini bulacaktır. Kongre programı, konuşmacılar ve kongre ile ilgili diğer bilgiler kongre web sayfamızdan (www.tfbdkongre.org) sizlere duyurulacaktır. Ayrıca her kongrede olduğu gibi  “Türk Fizyolojik Bilimler Derneği 49. Ulusal Fizyoloji Kongresi”nde sunulan çalışmaların “İngilizce Özetleri”, SCI tarafından taranan ve 2022 yılı etki değeri 6,4 olan “Acta Physiologica” dergisinde yayımlanacaktır. Kongreye gönderilen ancak kongrede sunulmayan İngilizce ve Türkçe özetler, “kongrede sunulmamıştır” ibaresiyle yayımlanacaktır.

Siz değerli meslektaşlarımızı ve geleceğimiz olan genç akademisyenlerimizi 6-9 Kasım 2024 tarihleri arasında Selçuk/İzmir’de düzenleyeceğimiz uluslararası katılımlı, 49. Ulusal Fizyoloji Kongresi’nde görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtir, saygılar sunarız.

Ülkemizin gerek doğal güzellikleri gerekse tarihi ve kültürel mirasının merkezlerinden biri olan Ege’nin deniz kıyısında kurulu Selçuk/İzmir’de buluşmak üzere…

Kongre Düzenleme Kurulu Adına

Prof. Dr. Erdal AĞAR

Kongre Başkanı