Haber & Duyurular
Özet Kitabı yayınlanmıştır
Bilimsel Program
Sözlü Sunum Listesi (SS01-SS72)
Poster Sunum Listesi (PS001-PS106)
48. Ulusal Fizyoloji Kongresine Davet

48. Ulusal Fizyoloji Kongresi'ne Davet

Saygıdeğer Meslektaşlarım,

Türk Fizyolojik Bilimler Derneği, kuruluşundan günümüze kadar ulusal veuluslararası düzeyde fizyolojik bilimler alanında çalışan bilim insanlarınıbir araya getirereközellikle genç bilim insanlarının kendilerini geliştirebilecekleri bir platform oluşturma bilinci ile kongreler düzenlemektedir. Bu yılki 48. Ulusal Fizyoloji Kongresi, 1-4 Kasım 2023 tarihleri arasında, Sakarya Üniversitesi ev sahipliğinde,Sakarya Üniversitesi Kongre Merkezi’ndeyapılacaktır.

Kongremizde poster, sözlü bildiriler, panel ve sempozyum sunumları ve yurtdışından davetli konuşmacılar yer alacaktır. Kongrede yer almasını istediğiniz bilim insanlarını ve organize etmeyi düşündüğünüz panel ve sempozyum konularını kongre düzenleme kuruluna iletebilirsiniz. Geleneksel en iyi poster, sözlü sunum ve genç araştırıcı ödülleri bu yılda sahiplerini bulacaktır. Kongre programı, konuşmacılar ve kongre ile ilgili diğer bilgiler kongre web sayfamızdan (www.tfbdkongre.org) sizlere duyurulacaktır. Ayrıca her kongrede olduğu gibi  “Türk Fizyolojik Bilimler Derneği 48. Ulusal Fizyoloji Kongresi”nde sunulan çalışmaların “İngilizce Özetleri”, SCI tarafından taranan ve 2021 yılı etki değeri 7,5 olan “Acta Physiologica” dergisinde yayınlanacaktır.Türkçe özetler ise Kongre Özet Kitabı olarak yayınlanacaktır.

Siz değerli akademisyenlerimizi ve geleceğimiz olan genç meslektaşlarımızı 1-4 Kasım 2023 tarihleri arasında Sakarya Üniversitesi Kongre Merkezinde düzenleyeceğimizuluslararası katılımlı, 48. Ulusal Fizyoloji Kongresi’nde görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtir, saygılar sunarız.

Cumhuriyetin 100. yılında Sakarya’da buluşmak ümidiyle…

Kongre Düzenleme Kurulu Adına

Prof. Dr. Erdal AĞAR

Kongre Başkanı